مقایسه ( 1کالا )
آخرین مقالات
مشاهده همه
راهنمای خرید ست روتختی

تشک شنی


زندگی پرتنش در دنیای جدید، آمیخته ای از فعالیت های اقتصادی، اجتماعی، تحصیل و کار را در بر می گیرد. از این رو تولید محصولاتی که بتواند در کاهش استرس های عضلانی و فکری مؤثر باشد، به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است. تشک شنی، یکی از همین تولیدات موفق برای انسان ها در قرن بیست و یکم می باشد و در مدتی کوتاه توانسته تحولی عظیم را رقم بزند.


چرا تشک شنی؟

تشک شنی دارای ظاهری کاملا متفاوت نسبت به تشک های موجود در بازار بوده و تنوع رنگی فوق العاده ای دارد. این تشک ها وزن سبکی دارند و به راحتی می توانند از یک مکان به مکانی دیگر جابجا شوند. علاوه بر این کاملا با دکوراسیون های مختلف همخوانی داشته و بسته به فضای موجود در اتاق، می توان اندازه مورد نظر را تهیه کرد. تشک شنی علاوه بر منازل، در دفاتر کار خصوصی نیز قابل استفاده بوده و برای انجام مطالعه، کار با لپ تاپ یا تماشای تلویزیون بسیار مناسب است.


فرق تشک شنی با بین بگ دو نفره

بین بگ یا مبل هپی چیر، در حقیقت همان صندلی شنی بوده و به لحاظ ساختاری، هیچ تفاوتی تشک شنی ندارند. این سری از محصولات تماما دارای یک رویه نرم و ضد تعرق در سطح بیرونی هستند که اغلب زیپ دار است. بخش آستر از پارچه های مقاوم تشکیل شده و گویچه های پلی استایرن را در خود جای می دهد. بنابراین تشک شنی و بین بگ دو نفره، هر دو فاقد ساختار فنری یا اسفنج هستند و خریداران می توانند با افزودن گویچه های بیشتر، میزان سفتی یا نرمی آن را به حد دلخواه برسانند.


الگوی دوخت تشک شنی 

شما با در نظر گرفتن الگوی دوخت مبل شنی می توانید دست به تولید یک تشک شنی بزنید. برای اینکار کافیست تا با تجسم الگوی سه بُعدی تشک، به تعیین ابعاد آن با مقیاسی دقیق بپردازید. علاوه بر این استفاده از الگوی مبل هپی چیر، می تواند شما را در برآورد اندازه ها راهنمایی کند. دوخت آستر نیز دقیقا همانند دوخت رویه‌ی تشک بوده و پس از پایان مراحل دوخت، گویچه ها از طریق زیپ تعبیه شده به درون تشک اضافه می شوند.


از کجا تشک شنی بخریم؟

امروزه کارگاه های مختلفی در سطح تهران و شهرستان ها، به عنوان تولیدی مبل شنی شناخته می شوند. اما متأسفانه توانایی همه‌ی این مراکز برای ساخت یک صندلی شنی استاندارد و باکیفیت، همچنان در هاله ای از ابهام است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای خرید تشک یا مبل شنی، به فروشنده های معتبر و باسابقه مراجعه کنید تا خیالتان از جهت کارایی و بهداشتی بودن کاملا آسوده باشد.


خرید اینترنتی تشک و مبل بین بگ ارزان

با توجه به کلیه موارد بالا، شاید خرید اینترنتی از سایت های مورد تأیید بتواند ساده ترین راه برای تهیه‌ی تشک شنی باشد. علاوه بر این خرید اینترنتی مبل بین بگ از فروشگاه های بزرگی همچون بلج، خود ضامن کیفیت و دوام آنها بوده و هزینه های اضافی واسطه ها را حذف خواهد کرد. از این رو شما در زمان کوتاهی می توانید محصول مورد نظر خود را در اندازه و رنگ دلخواه خود سفارش دهید. اصالت کالا و ارائه خدمات مشاوره ای از سوی بلج نیز به نوبه‌ی خود، راهنمای خوبی برای انتخاب یک تشک شنی ایده آل خواهد بود. بنابراین با خرید تشک شنی از بلج، شما راحتی و سلامتی خانواده خود را تضمین نموده و فضایی روح انگیز را برای آنان رقم خواهید زد.
 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

رسانه های همکار

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران