مقایسه ( 1کالا )
آخرین مقالات
مشاهده همه

کتابخانه دیواری


آیا تا بحال فکر کرده اید که اگر همین کتابخانه‌ی ساده را از فضای اتاق خود حذف کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ در این حالت طبیعی است که فضای اطرافتان شلوغ شود یا شاید هم مجبور شوید تعداد زیادی از کتاب هایتان را دور بریزید. به هر صورت این حس ناخوشایند، از دغدغه های جدی اغلب خانواده ها در نقل مکان به آپارتمان های کوچک است. برای حل این مشکل، راههای مختلفی مطرح شده که در این میان استفاده از کتابخانه های دیواری، می تواند نتایج بهتری را برای خانواده ها به همراه داشته باشد.


چرا کتابخانه دیواری؟

کتابخانه های دیواری نسبت به کتابخانه های معمولی دارای چند امتیاز عمده می باشد: اول اینکه، کتابخانه های دیواری فضای به مراتب کمتری را به خود اختصاص داده و فاقد هرگونه پایه‌ی جاگیر می باشد. دومین مزیت کتابخانه دیواری، به امکان نصب سریع و آسان آن بر روی دیوار برمیگردد. علاوه بر این، معمولا دور از دسترس کودکان بوده و محل مناسبی برای قرار دادن لوازم دکوراتیو است. امکان تغییر دکوراسیون و ایجاد تنوع در کتابخانه دیواری با سهولت بیشتری صورت پذیرفته و نمونه های مدولار، قابلیتی منحصربفرد در این خصوص دارند.


طرح های مختلف کتابخانه دیواری

علی رغم شباهت های اساسی در ساخت کتابخانه دیواری،امروزه انواع مختلفی از آنها در بازار وجود دارد. این تنوع بیش از هر چیز ناشی از سبک طراحی و نوع مواد به کاررفته در آنها می باشد. از این جهت کتابخانه دیواری کلاسیک و كتابخانه ديواري فانتزي مدل کتابخانه دیواری ساده از شهرت بیشتری در میان کاربران برخوردارند.


کتابخانه دیواری کلاسیک

کتابخانه دیواری کلاسیک، عمدتا برای دکوراسیون های چوبی مناسب بوده و می تواند شکوه و اصالتی بی نظیر را به منزل شما ببخشد. این سری از محصولات، عمدتا دارای طرح و نقاشی های حکاکی شده‌ی بسیار زیبا می باشد. به همین جهت استفاده‌ی افراطی از کتابخانه دیواری کلاسیک می تواند علی رغم تمام مزایایی که دارد به ایجاد حس سردرگمی و بی نظمی در آپارتمان های بسیار کوچک منجر شود.


کتابخانه دیواری فانتزی

افزایش حس تنوع و استقبال از کالاهای جدید، یکی از علل رونق محصولات به روزی همچون کتابخانه دیواری فانتزی شده است. ساختار متفاوت در این کتابخانه ها، اغلب مورد توجه جوانان، نوجوانان و خانم های خوش سلیقه بوده  و به ایجاد نشاط در دکوراسیون منزل کمک شایانی می نماید. مدل های مختلف کتابخانه دیواری فانتزی دارای برش ها و انحناهای چشم نوازی بوده و از طیف رنگی وسیع تری در ساخت آن استفاده می شود.  


از کجا کتابخانه دیواری ارزان بخریم؟

فاکتورهای مؤثر دراین خصوص، تفاوت چندانی با دیگر محصولات خانگی ندارد. بنابراین با توجه به نوع مواد مورد استفاد و کیفیت آنها می توان به مقایسه‌ی بهتر قیمت ها پرداخت. علاوه بر این خرید مستقیم از تولیدی کتابخانه دیواری در تهران یا شهرستان ها نیز می تواند راهکار خوبی برای خرید یک کتابخانه دیواری ارزان باشد.


خرید اینترنتی کتابخانه دیواری از بلج

خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر، آخرین و به روزترین روش برای صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد. از این رو مجموعه بلج نیز علاوه بر امکان مراجعه حضوری در محل فروشگاه مرکزی بلج، اقدام به عرضه‌ی مستقیم انواع کتابخانه دیواری با قیمتی اقتصادی نموده است. بنابراین شما می توانید با چند کلیک ساده در همین سایت، محصول دلخواه خود را به صورت تکی یا به همراه دیگر محصولات بلج سفارش داده و نظمی دلنشین را در محیط منزل یا محل کار خود تجربه نمایید.

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

رسانه های همکار

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران