ورود به فروشگاه بُلج

نام :

نام خانوادگی :

ایمیل :

مقالات برگزیده

ورود به حساب کاربری

خانه اخبار بلج ایده های خلاقانه از شما، اجرا و تولید با بلج

ایده های خلاقانه از شما، اجرا و تولید با بلج

تخمین زمان مطالعه

1دقیقه
یکشنبه 31 شهریور 1398

تخمین زمان مطالعه

  1  دقیقه

بلج تا امروز 28 سال است که افتخار دارد با تکیه بر اعتماد شما، محصولات مورد نیاز دکوراسیون داخلی شما را بر اساس سلیقه و خواست شما تولید و عرضه می کند.

ما به تازگی به مناسبت بیست و هشتمین سال روز تولد مجموعه تولیدی و توزیعی بلج فراخوان گسترده ای را ترتیب داده ایم تا بتوانیم از ایده های نو و خلاقانه مشتریان و همراهان بلج برای ساخت و عرضه محصولات جدید تر کمک بگیریم.
پس از شما خواهشمندیم بهترین ایده های خود را برای تولید و عرضه لوازم دکوراسیون داخلی را به بلج بدهید تا ایده های برتر را به واقعیت تبدیل کنیم. با این کار شما از دو طرف سود می کنید. 

•    اول این که ایده شما در فروشگاه بلج با شما به واقعیت تبدیل می گردد و شما به یک ایده پرداز فعال و خلاق تبدیل خواهید شد 
•    دوم شما از تخفیف هیجان انگیز بلج برای خرید دیگر محصولات نیز برخودار خواهید شد.
پس این فرصت را از دست ندهید


و کلام آخر​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


کارشناسان فروشگاه اینترنتی بلج باور دارند که به کار گیری ایده های نو در راستای تولید و عرضه محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی خانه یک ضرورت است. در نتیجه باعث افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز و همچنین کمک به تولید و عرضه محصولاتی با نوآوری بیشتر و نزدیک تر به سلیقه خریدارن عزیز در فروشگاه اینترنتی بلج می شود.

 لذا همین موضوع مهم باعث شده تا این فراخوان گسترده را در ضمینه جذب ایده های مفید و کار آمد با در نظر داشتن نیاز های امروزی جامعه در ضمینه ی تولید و عرضه محصولات دکوراسیون داخلی خانه که می تواند در فروشگاه اینترنتی بلج به فروش برسد، را ترتیب داده ایم تا بتوانیم روز افزون با به کار گیری ایده های برتر، شاهد پیشرفت طراحی و عرضه محصولات و همچنین ارائه خدمات بهتری به خریداران باشیم.
 لذا از تمام علاقه مندان دعوت می شود با درج مشخصات فردی و شماره های ارتباطی، طرح و ایده خود را به آدرس ایمیل info@bolej.ir ارسال نمایند.

شما با ارسال ایده خود می توانید از تخفیف 100.000 تومانی فروشگاه اینترنتی بلج نیز برای خرید محصولات بلج، برخودار خواهید شد. پس ما منتظر ایده های خلاقانه شما هستیم. در روز های آتی بهترین این ایده ها را از طریق مجله اینترنتی بلج با شما به اشتراک خواهیم گذاشت

بلج، یک انتخاب مهیجبیشتر

ورود به فروشگاه

1
5 از 5
تگ ها:

درباره نویسنده

عارف محمدی

دانشجوی مقطع کارشناسی رشته معماری داخلی هستم. علاقه خاصی به دکوراسیون داخلی و صنعت چوب دارم که همین باعث شد تحقیقات گسترده در این زمینه داشته باشم و تصمیم بگیرم به شکل کاملا متمرکز توی این حوزه فعالیت کنم و نتایج این تحقیقات رو با شما در میان بزارم و امیدوارم که بتونم در گروه بلج موفق باشم.

نظر شما

نظرات کاربران