ورود به فروشگاه بُلج

نام :

نام خانوادگی :

ایمیل :

مقالات برگزیده

ورود به حساب کاربری

خانه اخبار بلج تجربه خرید از فروشگاه اینترنتی بلج

تجربه خرید از فروشگاه اینترنتی بلج

تخمین زمان مطالعه

2دقیقه
یکشنبه 31 شهریور 1398

تخمین زمان مطالعه

  2  دقیقه

از اصول اساسی و مورد توجه در فروشگاه اینترنتی بلج، رضایت و تجربه خرید خوب برای مشتریان می باشد. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی بلج در طی سالیان فعالیت تخصصی خود تمام تلاش و مهت خود را به کار گرفته است تا با ارائه بهترین خدمات و محصولات، تجربه خرید منحصر به فردی را برای مشتریان خود رغم بزند.

لذا فروشگاه اینترنتی بلج به منظور بهبود عملکرد خود و همچنین کمک به کاربرانی که به تازگی با فروشگاه اینترنتی بلج آشنا شده اند، تصمیم به ایجاد یک نظر سنجی شفاف و گسترده گرفته است.  در این راستا از تمام دوستان عزیزی که به فروشگاه بلج اطمینان کردند به روش های مختلف، از طریق وب سایت بلج یا به واسطه یکی از شعب بلج در سطح کشورخرید کردند، تقاضا داریم نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در تمام زمینه ها و همچنین با توجه به موارد ذیل برای ما ارسال کنند.


•    تنوع و طراحی محصولات موجود در سبد فروشگاه اینترنتی بلج
•    مقایسه قیمت عرضه شده محصولات در فروشگاه اینترنتی بلج با دیگر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاهای غیر اینترنتی 
•    مقایسه محصول تحویل گرفته شده از فروشگاه اینترنتی بلج با مشخصات و تصویر نمایش داده شده در وب سایت در زمان خرید
•    مقدار رضایتمندی از کیفیت محصولات فروشگاه اینترنتی بلج
•    مقدار رضایتمندی از خدمات پس از فروش و ضمانت نامه


شما با ارسال تجربه خرید یا پیشنهادات و انتقادات خود، لطف بزرگی به فروشگاه اینترنتی بلج خواهید کرد تا در راستای بهبود خدمات و محصولات خود تلاش کند. همچنین ما از شما در خواست داریم تا نظرات و تجربیات خرید خود را با در بخش نظرات این مطلب از مجله بلج در میان بگذارید تا مخاطبان جدید فروشگاه اینترنتی بلج نیز بتوانند از نظرات و تجربیات شما استفاده کنند.

در نهایت نیز لازم است بگوییم بلج به پاس قدردانی از دوستانی که تجربه خرید خود را با ما در میان خواهند گذاشت، کارت های تخفیفی برای خرید های مجدد در وب سایت بلج ارسال خواهد کرد. منتظر پیشنهادات و تجربیات شما هستیم. 

بیشتر

ورود به فروشگاه

0
تگ ها:

درباره نویسنده

عارف محمدی

دانشجوی مقطع کارشناسی رشته معماری داخلی هستم. علاقه خاصی به دکوراسیون داخلی و صنعت چوب دارم که همین باعث شد تحقیقات گسترده در این زمینه داشته باشم و تصمیم بگیرم به شکل کاملا متمرکز توی این حوزه فعالیت کنم و نتایج این تحقیقات رو با شما در میان بزارم و امیدوارم که بتونم در گروه بلج موفق باشم.

نظر شما

نظرات کاربران